Färgpennor, sex st, korta, i plastetui.
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,80 | 7,40 | 7,20 | 6,60 | 6,40 |
Fluor sortiment
| Material | Wood |
| Bredd | 55mm |
| Längd | 95mm |
| Höjd | 8mm |
| Vikt | 17g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 380mm x 250mm |
| GPSR-Information | On the back |
| Övrig information | Size pencil: 88 x 7 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91575-N0099 | 56000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |