Ett skrivset med en metallkulspetspenna och en rollerballpenna. Setet presenteras i en vacker presentförpackning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 115,00 | 113,00 | 111,00 | 109,00 | 108,00 | 106,00 | 104,00 | 103,00 | 101,00 | 99,50 |
Grå
| Material | Metal |
| Bredd | 180mm |
| Längd | 56mm |
| Höjd | 30mm |
| Vikt | 155g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 400mm x 320mm x 180mm |
| Pennmekanism | Push |
| Övrig information | Size pens: Diameter: 15, Length: 140mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 82153-N0035 | 267 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |