Blyertspenna, vässad
| Antal | 10 | 100 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 2,60 | 2,40 | 2,20 | 2,00 |
Brun
| Material | Wood FSC certified |
| Längd | 85mm |
| Diameter | 7mm |
| Vikt | 2g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91588.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 255mm x 195mm |
| GPSR-Information | No |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91588-N0093 | 298652 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |