Vit porslinsmugg.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 53,50 | 51,50 | 50,50 | 48,00 | 47,20 | 46,40 | 45,40 |
Vit
| Material | Porcelain |
| Höjd | 95mm |
| Diameter | 80mm |
| Vikt | 300g |
| Volym | 280cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98011.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 730mm x 280mm x 420mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98011-N0001 | Finns ej i lager |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |