Inspirerat av Nobelbankettens världsberömda glas och en hyllning till dess formgivare Gunnar Cyrén. Champagneglaset Sparkling Devil är ett exklusivt munblåst och handmålat samlarobjekt i åtta unika upplagor.
| Material | Guld;Kristallglas |
| Designer | Gunnar Cyrén |
| Serie | The Sparkling Devil |
| Volym | 19 cl |
| Vikt | 0.48 kg |
| Bredd | 6.9 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Längd | 6.9 cm |
| Tvättråd | Handdisk |
| Ursprungsland | SE |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |