Flätad nylonladdningskabel med 5 olika kontakter: Type-C-ingång, USB-A-ingång, Type-C-utgång, Apple® iOS-utgång och micro USB-utgång. Detta gör det möjligt att även använda kabeln med enheter med Type-C-utgångar, som bland annat den nyare generationen telefoner och MacBook-datorer. Kabellängden är 100 cm. 2-i-1-kontaktutgång upp till 2 A. Type-C-utgång upp till 3 A.
4,79 kg
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 82,00 | 78,00 | 76,00 | 74,00 |
Kungsblå
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtryck | 4,79 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Kopparbelagd aluminium, Polyester |
| Diameter | 4cm |
| Storlek | 100 x Ø 4 cm |
| Förpackning | 250st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11,4kg |
| Förpackning | 28x52x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159544524 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 7478 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |