Snyggt neutralt anteckningsblock. Omslaget är gjort av återvunnet tåligt läder. Anteckningsboken består av 160 cremefärgade papper. Blocket stängs med ett elastiskt band.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 74,00 | 72,50 | 71,00 | 66,50 | 63,50 | 61,00 | 59,00 | 55,00 | 53,50 | 53,00 |
Brun
| Material | Recycled leather |
| Bredd | 10mm |
| Längd | 135mm |
| Höjd | 209mm |
| Vikt | 203g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92521.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 300mm x 270mm x 225mm |
| GPSR-Information | last page |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92521-N0052 | 1057 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |