Oslo Award
| Serie | Awards |
| Volym | 0.00213 cl |
| Vikt | 1.185 kg |
| Bredd | 6.5 cm |
| Höjd | 20.5 cm |
| Ursprungsland | CN |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 348 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |