All about you serien lanserades 2015. Design av Sara Woodrow.
| Material | Kristallglas |
| Designer | Sara Woodrow |
| Serie | All about you |
| Volym | 100 cl |
| Vikt | 0.75 kg |
| Bredd | 10.5 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Längd | 10.5 cm |
| Tvättråd | Tål maskindisk |
| Ursprungsland | PL |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |