Transparant plastficka som kan fästas på nyckelband.
| Antal | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 6,60 | 6,40 | 6,20 | 5,80 | 5,00 | 4,80 | 4,60 |
Vit
| Material | PVC |
| Bredd | 80mm |
| Längd | 100mm |
| Vikt | 5g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI, SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91088.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 460mm x 400mm x 140mm |
| Övrig information | Max badge size: 93x60mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91088-N0004 | 23024 st |
| Inkommande lager 2026-10-07T00:00:00+02:00 | 20000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |